Witam wszystkich na stronie dotyczącej mojej twórczości.

Zapewne trafiliście tu nie bez powodu. Jakikolwiek by on nie był, zapraszam do świata, w którym malarskie umiłowanie do światła i cienia zatrzymuje czas, zaciera granice między realnym a fantastycznym, ucieka myślą w głąb, a nieuchwytne więzi w kadrze. Zapraszam do świata moich inspiracji, marzeń, gdzie spontaniczność miesza się w nieznanych proporcjach z pasją i wytchnieniem.

Zajmuję się fotografią stylizowaną, fotografią mody, portretem oraz aktem. Jestem w trakcie poszerzania swojego dorobku o fotografię ślubną. Realizuję sesje indywidualne, grupowe w studio i plenerze. Oferuję współpracę zarówno osobom prywatnym, mającym ochotę na przygodę z fotografią jak i agencjom reklamowym, agencjom mody, wydawnictwom. Duża część moich prac jest dostępna w sprzedaży, w formie odbitek lub wydruków. Istnieje także możliwość komercyjnego wykorzystania moich fotografii, na ustalanych indywidualnie warunkach.

Z dziedziny grafiki użytkowej projektuję systemy identyfikacji wizualnej (logo, ulotki, wizytówki etc.), banery reklamowe, kartki okolicznościowe, zaproszenia, kalendarze, katalogi reklamowe, plakaty oraz okładki płyt. Zainteresowanych współpracą proszę o kontakt.