FOTOGRAFIA AKTU

Ciało jest piękne. Emocje są piękne. Człowiek jest piękny. Człowiek i jego ciało gwarantuje nieograniczone możliwości kreacji fotograficznej. Każdy ma do pokazania i przestawienia swoją historię. A ona zapisana jest właśnie w ciele i emocjach.

Uwielbiam akty z mocnym światłocieniem. Akty, w których sedno jest zakryte, a wyobraźnia uwolniona. Akty, w których cień kreśli kształty.

 

Kto może być modelką aktu lub modelem aktu?
Każdy kto chce. Bo ciało ludzkie i emocje z nim związane są piękne.

Ja uwielbiam akty. Nie tylko podziwiać, ale przede wszystkim fotografować. Nie dla samej nagości, bo paradoksalnie nie ona jest w tym wszystkim najważniejsza. Lubię ten moment, gdy fotografowana dziewczyna przestaje się czuć spięta. Bo to wygląda tak: pisze do mnie dziewczyna / kobieta z prośbą o sesję akty. Zazwyczaj w prezencie dla chłopaka / narzeczonego / męża. To już samo w sobie jest przełamaniem pierwszego oru, jakąś oznaką śmiałości. Ostatecznie będzie się obnażać przed obcym człowiekiem. Zna mnie tylko ze zdjęć, które robię.


Potem przychodzi czas sesji. Poznajemy się, krótka rozmowa, ustalenie tematu i przebiegu sesji, kilka zdjęć do ustawienia światła i przychodzi moment zrzucenia łaszków. No i bach. Mam przed sobą nagą kobietę, która choćby nie wiem jak odważna, zawsze czuje się wtedy trochę spięta.
A ja w fotografowaniu aktów kocham właśnie ten moment, gdy widzę w obiektywie, jak ta nerwowość i spięcie puszczają. Gdy jesteśmy tylko my i prawda o nas samych.

 

Mam szczęście do kobiet pięknych w swojej mądrości. Z większością z nich utrzymuję znajomość, z niektórymi, schlebiam sobie - przyjaźń. Takie emocje są nieocenione. I nie do zapomnienia.

 

Mam marzenie o sesjach buduarowych. Na razie szukam odpowiednich wnętrz.

model 1 b model 1 b model 1 b model 1 b
model 1 b model 1 b model 1 b model 1 b
model 1 b model 1 b
model 1 b model 1 b
model 1 b model 1 b
model 1 b model 1 b

 

grafika Monika Turska kontakt@monikaturska.pl

grafika Monika Turskakontakt@monikaturska.pl

 

grafika Monika Turska współpraca

grafika Monika Turska współpraca

 

grafika Monika Turska O mnie

grafika Monika TurskaO mnie

Search

Free Joomla templates by L.THEME